4 Kasım 2015 09:22

Brad Pitt'in gözünden Angelina Jolie

Angelina Jolie, Brad Pitt için poz verdi.

Genelde ilişkileri hakkında ser verip sır vermemeyi tercih eden Angelina Jolie ve Brad Pitt bir ilke imza attı.

W Magazine, Angelina Jolie'nin 2008 yılında çekilmiş çok özel fotoğraflarını yayınladı. Ama bu fotoğrafların önemli bir özelliği var. Hepsi Jolie'nin sevgili eşi Brad Pitt tarafından çekildi.Brad Pitt'in gözünden Angelina Jolie'ye baktığımızda ünlü oyuncuyu Güney Fransa'daki evlerinde çocuklarıyla vakit geçirirken görüyoruz.Altı çocuklu çift Angelina Jolie ve Brad Pitt Ağustos 2014'de evlenmiş, çift balayı için Malta'da film çekmeyi tercih etmişti.O film "Hayatın Kıyısında" (By The Sea) 20 Kasım'da vizyona girecek.

Angelina Jolie ve Brad Pitt de şu sıralar filmlerinin promosyon çalışmaları için o program senin bu dergi benim röportaj vermekle meşgul.Adeta bir Brangelina filmi olan Hayatın Kıyısında'nın senaryosu Angelina Jolie'ye ait. Jolie filmin yönetmenliğini de üstleniyor. Başrolü ise eşi Brad Pitt ile paylaşıyor.Film, 1970’lerin Fransa’sında sakin bir sahil kasabasına gelen ve evlilikleri krizde olan Roland (Brad Pitt) adlı Amerikalı bir yazarla karısı Vanessa’yı (Jolie Pitt) konu alıyor. Yeni evli çift Lea ve François ile köyün sakinlerinden Michel ve Patrice ile zaman geçiren çift kendi hayatlarındaki çözülmeyen sorunlarda anlaşmaya varmaya başlarlar.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir