1 Ekim 2013 00:00

Bridget Jones hayranlarını üzdü

Bridget Jones serisinin üçüncü kitabında Bridget'in büyük aşkı Mark Darcy'nin olmayacağı açıklandı.

Bridget Jones serisinin üçüncü kitabını merakla bekleyenlere kötü bir haber geldi. Geçen pazar Sunday Times’da yayınlanan alıntılardan anlaşıldığı kadarıyla yeni kitap ‘Mad About the Boy’da Bridget Jones’un 2 oğlunun babası olan eşi Mark Darcy’nin 5 yıl önce öldüğü anlaşılıyor.


Alıntılarda ayrıca Bridget, çocuklarının isminin Mabel ve Billy olduğunu ayrıca kendinden genç Roxster adlı bir sevgilisinin olduğunu da anlatıyor.


Sinemada Colin Firth tarafından canlandırılan Darcy, serinin ‘ beyaz atlı prensi’ ve Bridget Jones’un büyük aşkı idi. Bridget Jones Mark Darcy’i nasıl kaybettiğini geri dönüşlerle anlatıyor. Helen Fielding tarafından kaleme alınan kitaptaki bu gelişme sosyal medyada kitabın hayranlarının tepkisini topladı. Yazar Fielding kitabın konusuyla ilgili hiçbir bilgi vermezken “Bridget’in hayatı o zamandan beri çok değişti” demekle yetindi.

‘Mad About the Boy’ 10 Ekim’de piyasaya sürülecek.


Fielding, Bridget Jones’u ilk kez 1996’da yayımladı. 2001’deki film uyarlamasıyla Bridget’i canlandıran Renee Zellweger Oscar’a aday gösterilmişti.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir