14 Haziran 2016 14:12

Bridget Jones'tan haberler var

Ünlü serinin, üçüncü filmi Bridget Jones'un Bebeği'nden ilk afiş yayınlandı.

Sonsuz mutluluğu arayan Bridget Jones'un arayışı, Bridget Jones'un Bebeği isimli serinin üçüncü filmiyle devam ediyor. Yeni film Bridget Jones'un Bebeği'nden yayınlanan ilk afiş 2000'lerin başında güçlü bir çıkış yakalayarak popülerliğini devam ettiren seriyi ne kadar özlediğimizi bir kez daha hatırlattı.

Bridget Jones, yeni filmde artık kırklı yaşlarında.

Başından beri Renee Zellweger ile yolculuğuna devam eden seri, bu filmde de başrolde güzel oyunuya yer veriyor. Yıllar içinde kırklı yaşlarına geldiğine tanık olduğumuz Bridget Jones, yine hem eğlendirip hem de hüzünlendiriyor. İngiliz yazar Helen Fielding'in kaleminden çıkan en popüler iş olan Bridget Jones serisi, yayınlandığı dönemde çevrildiği tüm dllerde büyük bir popülerlik yakaladı. Vizyonda da oldukça başarılı bir grafik çizerek, üçüncü filmin yolunu açtı.

Afişin yayınlanmasıyla birlikte Bridget Jones ile ilgili beklentiler artmış durumda. Her zamanki gibi binbir karışıklığın içinde kendini bulacak ve yine hem güldürüp hem de hüzünlendirecek. Bridget Jones'un Bebeği filminde Renee Zellweger'e Colin Firth ve Patrick Dempsey eşlik ediyor.
Film Türkiye'de 16 Eylül'de vizyona girecek.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir