15 Haziran 2006 11:58

Broadway Işıkları Zeta-Jones'u Aydınlatıyor

Chicago ekibi toplandı

New York Post'tan henüz resmi olarak doğrulanmamış bir haber geldi. Gazetenin iddiasına göre Weinstein Company, Chicago'nun yönetmeni Rob Marshall ve yıldızı Catherine Zeta-Jones'u Gypsy müzikalinde yeniden biraraya getirmeye hazırlanıyor.Steve Sondheim'ın 1959'da açılışını yaptığında olaylar yaratan müzikalinde bir türlü şöhrete kavuşamamış sahne sanatçısı Rose ve bir striptizci iken şöhret basamaklarını hızla tırmanan kızı Rose Lee'nin hikayesi anlatılıyordu.Ünlü eser daha önce de beyazperdeye taşınmıştı.1962'de Mervyn LeRoy'un yönetmenliğini yaptığı filmde anne Rose'u Rosalind Russell, Rose Lee'yi ise Natalie Wood canlandırmıştı.Marshall/Zeta-Jones versiyonunu sabırsızlıkla bekleyeceğiz.
Yorumlar
  • Chicago başarılı bir müzikal filmiydi, ama yönetmenlerin kendini tekrar etmsine pek sıcak bakmıyorum. Eğer ortada izlenilebilcek kadar başarılı bir senaryo varsa neden olmasın derim ama bilemiyorum şuan kadronun netleşmesi gerek...

  • remake remake remake...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir