23 Ağustos 2004 15:48

Bronx'lu Gangsterler

Tony Scott New York'u birbirine katıyor

New York Çeteleri'nin hikayeleri biter mi? Martin Scorsese'den sonra Tony Scott da New York'taki tüm çeteleri karşı karşıya getiriyor, 1979 yapımı The Warriors yeniden beyazperdeye uyarlanıyor. Açlık ve Top Gun filmleriyle meşhur olan yönetmen Scott, en son Spy Game ve Gazap Ateşi'ı yapmıştı. The Warriors'ı yeniden uyarlamaya karar veren Scott senaryo yazımı için The Sopranos'un senaristi Terence Winter ile anlaştı. 1979'da yapılan orijinaldeyse senaryoyu Walter Hill ve David Shaber beraber yazmışlar ve filmin yönetmenliğini Hill yapmıştı.New York'un en büyük çetesinin lideri Cyrus tüm çeteler arasında ateşkes ilan eder ve hepsini Bronx'ta yapılacak bir toplantıya davet eder. Toplantı esnasında Cyrus suikast sonucu ölür ve bir yanlış anlama The Warriors çetesini hedef yapar. Coney Islandlı bir çete olan Warriors'ın üyeleri için New York sokaklarında amansız bir savaş başlar çünkü tüm çetelerin tek bir hedefi vardır; ateşkesi bozan The Warriors'ın bütün üyelerini öldürmek ve intikam almak.
Yorumlar
  • Gangster filmleri her zaman ilgimi çekmiştir. Ama oyuncu seçimi güzel olmalı. Mesela De Niro veya Pacino ikilisinden biri olursa bu film iyi iş yapar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir