19 Ocak 2006 15:00

Brosnan'dan Ne İster?

Eski 007'nin kötü günlerinde

James Bond serisiyle ilişkisini sonlandıran Pierce Brosnan'ın yeni filmi Butterfly on a Wheel'ın çekimlerine hazırlandığını duyurmuştuk. The Hollywood Reporter'ın haberine göre Brosnan'a yeni filminde en son Şİddetin Tarihçesi'nde izlediğimiz Maria Bello ve Gerard Butler eşlik edecekler.Mike Barker'ın yönetmenliğini yapacağı bağımsız yapımda Bello ve Butler, 5 yaşındaki kızları kaçırılana kadar son derece mutlu bir hayatları olan anne babayı canlandıracak.Brosnan'ın kötü bir kimliğe bürünüp fidyeciyi canlandıracağı filmin senaryosu William Morrissey tarafından yazılmış. Mart'ta çekimlerine başlanacak olan Butterfly on a Wheel'da farklı bir Brosnan'ı görmek için merakla bekleyeceğiz.
Yorumlar
  • Sözü edilen Butterfly on a Wheel'i, diğer adıyla Shattered'i yeni izledim. Filmin konusunu zaten haber metninde yazmışlar, o yüzden değinmiyorum...Film, sinematografik açıdan pek fazla numara içermiyor. Oyunculuk performansları ise iyi; Brosnan da Bello da Butler de gayet iyi performans sergilemişler filmde. Ne var ki, ben Brosnan'ın canlandırdığı rolü bir hayli garipsedim, hatta hiç hoşlanmadım. İzleyen birçok arkadaşa da sanırım tuhaf gelecektir...Kısaca söylemek gerekirse çok tarzım bir film değil Butterfly on a Wheel. Ancak kiminin çok beğeneceğinden de eminim...

  • konu klasik ama bizede izlemek düşüyor.Bekliyoruz.

  • konuya bakılacak olursa, yenilik anlamında bir farklılığı, bünyesinde barındırmayacak bir filmin tasarlanmış olduğunu görüyoruz.tek fark oyuncular değişik.ama tabiki, oluşacak yapıtı görmeden ve ortaya konulacak oyunculuk performansını izlemeden kesin bir yargıya varmak imkansız. bekleyip göreceğiz artık :=)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir