31 Ağustos 2005 11:50

Brosnan'la Neeson Savaşıyor

CSI ekibi beyazperdeyi hedefledi

David Von Ancken küçük ekrandan, CSI: NY dizisiyle tanıdığımız bir yönetmen ve nihayet ilk uzun metrajlı sinema filmini çekmeye hazırlanıyor. Production Weekly'nin bildirdiğine göre Seraphim Falls adıyla beyazperdeyi selamlayacak olan filmde başrolleri Pierce Brosnan ve Liam Neeson paylaşacaklar.Psikolojik bir gerilim olacak ve Amerikan İç Savaşı döneminde geçecek olan hikayede Brosnan ve Neeson arasında bir ölüm kalım savaşı izleyeceğiz. Neeson'ı Albay Carver olarak seyredeceğimiz Seraphim Falls'ta albay, Brosnan'ın canlandıracağı Gideon'u öldürmek için yemin edecek ve Amerika'nın bir ucundan diğerine düşmanını kovalayacak.Ancken, ilk filminin çekimlerine Ekim'de New Mexico'da başlamayı planlıyor.
Yorumlar
  • Seraphim Falls'u beyazperde'nin database'inde bulamadığım için filmi konu eden bu habere yazmaya karar verdim filmle ilgili yorumumu...Öncelikle söylemeliyim ki -filmin ilk bir saati söylese biri inanmazdım- Seraphim Falls gerçekten de psikolojik bir gerilimmiş gerçekten de. Filmin açılış sekansı aslında hiç de psikolojik gerilime benzemiyor. Pierce Brosnan (ki sonradan Carver karakteri olduğunu öğreniyoruz, film başladıktan bir saati aşkın bir süre sonra) ve onu takip eden 5 adamın (bu 5 adamdan biri Liam Neeson ve sayıları film ilerledikçe azalıyor) kovalamacasına sahne oluyor film, Amerikan'ın dağlarında, ovalarında...Aslında filmle ilgili olarak yazacak çok da fazla birşey yok. En başından ta sonuna kadar kovalamaca&takip şeklinde geçiyor film. 1 saat 55 dakikalık süresiyle yer yer gerçekten de sıkıcı oluyor film. Ben kendi adıma çok beğenmedim filmi ve sonunda da bir o kadar mutsuz oldum açıkçası. Kısacası enteresan ve fakat sıkıcı bir film olduğu söylenebilir Seraphim Falls'un. İnanmayan izlesin :)))

  • filmi izlemedim ama arkadaşların yorumlarını okuyunca izlemektende vazgeçtim.

  • Berbat bir film. Üstelik bu senaryoya benzer yüzlerce film yapılmıştır. İnanın bu filmi izlerken harcadığım 2 saate acıyorum. Özellikle takip o kadar uzun sürüyor ki sıkıntıdan patladım. Üstelik takip bitincede birşeyelr olacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bence izlemeyin...

  • berbat bi film sakın izlemeye kalkışmayın.bu ikili boyle bi filmde nasıl oynayabilir hayret edici birşey...10/2

  • Böyle bir filmi neden yapmışlar anlamadım. Kesinlikle izlemeye değmez.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir