6 Şubat 2007 10:57

Bu Aynaların Şakası Yok!

Kiefer Sutherland ve Alexandre Aja alışveriş merkezinde...

Eski ülkesinde attığı sıkı gollerle dikkatleri üzerine çeken Alexandre Aja'nın, Hollywood'a transfer olduğunu sizinle paylaşmıştık. Haute Tension ile son yılların en sağlam korku filmlerinden birine imza atan Aja, yeni takımında ilk iş olarak Tepenin Gözleri'ni yeniden çekmiş ve sınıfı geçen bir remake'e imza atmıştı. Fakat esas gücünü yeni projesi Mirrors ile ortaya koyacak gibi gözüküyor!Kiefer Sutherland'ın rol alacağı doğaüstü korku filmi, sıradan bir alışveriş merkezindeki gizemli aynaların öyküsünü anlatacak. Güvenlik görevlisi olarak çalışan eski bir polis, aynaların herkesin kötü yüzünü gösterdiğini fark edecek...
Yorumlar
  • Tepenin gözleri süper filmdi bakalım bu nasıl olacak yine süper bir film geliyor gibi..

  • tepenin gözleri kadar eminimki yeni filmde güzel olacak

  • haute tension ve tepenin gözlerinden sonra bence gzl olacak

  • Alexandre Aja umut vaad eden bir yönetmen her ne kadar The Hills Have Eyes orijinalinin tadını yakalayamasa da Haute Tension bizden 10 üzeridnen 10 almış bir filmdi. yeni filminnin de başarılı olacağını umuyorum, bekliyoruz.

  • kiefer sutherland 24 teki başarılı performansını umarım bu filme de yansıtmayı başarır..umarım iyi bir film olur..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir