6 Kasım 2013 01:00

Bu bebek görenleri şok etti

Edward ve Bella'nın "ürkütücü robot çocuğu"nun görüntüleri Amerika’da satışa çıkan ‘Twilight Forever’ DVD setinde paylaşıldı.

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 (The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2) filminde gösterilmeyen sahnelerin yer aldığı DVD'de, Edward ve Bella'nın çocuğuyla ilgili 'ürkütücü' bir detay paylaşıldı.

Filmin yapım sürecinde bir robot olarak tasarlanan Edward Cullen ve Bella Swan'ın bebeği Renesmee'nin görüntüleri DVD'nin en ilgi çekici anlarını oluşturdu.

Vampir bir baba ile insan bir annenin çocuğu olan Renessmee'nin özelliği diğer insan bebeklere göre daha hızlı büyümesi.

Görüntülerde bebeğin ilk başlarda bir robot olarak tasarlandığı ancak çirkinliği ve ürkütücü görüntüsü sebebiyle bundan vazgeçildiği belirtiliyor. Film ekibinin bebeği korku filmi karakteri Chucky’e benzeterek robota Chuckesmee dediği de ifade ediliyor.

Yapımcı Wyck Godfrey bebeği şu sözlerle tarif ediyor: "Eğer Bella olsaydınız, 'Bu şeyi istemiyorum. Onu geri koyun!' derdiniz."

İşte 'ürkütücü' robot bebeğin görüntüleri:


Bu da filmde yer alan bebekli sahne:Yorumlar
  • MAKYAJLI.

  • diğer bebek çok daha güzel görünce yiyesim geliyor diğer bebek olamaz görünce şok geçirdim

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir