5 Mart 2012 01:00

Bu film için hiçbir oyuncu ücret istemedi!

"Suzan köfte, Ufuk çay yaptı"

Türkiye'nin ilk Köy Enstitüsü filmi' olarak tanıtılan; Erkan Can, Ufuk Bayraktar, Menderes Samancılar ve Türkü Turan gibi isimlerin rol aldığı 'Toprağın Çocukları' filmi 30 Mart'ta vizyona girmeye hazırlanıyor.

Para vermedik
Tüm film ekibinin "Biz sanat yapmadık, memlekete hizmet ettik" dediğini söyleyen yönetmen Ali Adnan Özgür, sözlerine şöyle devam etti: "Hiçbir oyuncu para istemedi. Menderes Samancılar, bu film için sekiz ay saçlarını uzattı. Türkü Turan sette yemek dağıttı. Ufuk Bayraktar çay, Suzan Kardeş ise kendi elleri ile köfte yaptı bize. Oyuncuların hiçbiri, sadece oyuncu olmadı bu filmde. Filmimizin bir özelliği de; tüm oyuncuların Oyuncular Sendikası üyesi olması. Sanırım bu alanda bir ilk oldu film."


FİLMDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..


Toprağın Çocukları (fragman) | video.mynet.com

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir