15 Mart 2011 01:00

Bu film Japonya'da gösterimden kaldırıldı

Japonya'da geçtiğimiz ay vizyona giren "Hereafter" isimli film, içerdiği tsunami sahneleri nedeniyle gösterimden kaldırıldı.

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Distrübütor şirket Warner Entertainment'tan yapılan açıklamada, yönetmenliğini Clint Eastwood'un yaptığı filmin artık Japonya'daki sinemalarda gösterilmeyeceği bildirildi.

Açıklamada, filmdeki korkunç tsunami sahnelerinin böyle bir dönemde gösteriminin "uygun olmadığı" belirtildi. Japonya'da Şubat ayı sonunda 180 salonda vizyona giren "Hereafter" filminin mart ay sonuna kadar gösterimde kalması planlanıyordu.

Filmde, 2004 yılında Endonezya'daki tsunami felaketinden sağ kurtulmayı başaran Fransız bir gazeteci (Cecile de France), eski bir medyum (Matt Damon) ve ölen ikiziyle bağlantı kurmaya çalışan bir İngiliz öğrencinin (Frankie McLaren) Londra Kitap Fuarı’nda kesişen hikayesi anlatılıyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir