30 Eylül 2016 08:30

Bu hafta 7 yeni film vizyonda!

Tim Burton'un yeni filmi Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları ve Fatih Akın'dan Elveda Berlin, haftanın öne çıkan yapımları.

BAYAN PEREGRINE'İN TUHAF ÇOCUKLARIIMDb Puanı: 7.4
Orijinal adı: Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
Tür: Fantastik
Yönetmen: Tim Burton
Oyuncular: Eva Green, Asa Butterfield, Samuel L. Jackson
Ülke: ABDKONU
Çok sevdiği büyükbabası Jake'i terk ettiğinde onu başka zaman ve dünyalara götürecek bir ipucu bırakıyor. Bu ipucu onu sihirli bir yer olan Bayan Peregrine'nin evi olarak da bilinen tuhaf yere yönlendiriyor. Ancak gizem ve tehlike, orada yaşayanları tanıdıkça,onların özel güçlerini ve düşmanlarını öğrendikçe derinleşiyor. Sonunda Jake aslında kendi "tuhaflığının" yeni arkadaşlarını kurtarabileceğini keşfediyor.FRAGMANELVEDA BERLİN

IMDb Puanı: 7.5
Orijinal adı: Tschick (Good Bye Berlin)
Tür: Aile
Yönetmen: Fatih Akın
Oyuncular: Anand Batbileg , Tristan Göbel , Nicole Mercedes Müller
Ülke: AlmanyaKONU
Fatih Akın'ın çağdaş bir Huckleberry Finn hikâyesi olarak nitelenen yeni filmi, zengin ve kopuk bir ailede büyüyen 14 yaşındaki Maik ile sınıfa yeni gelen göçmen Tschick'in sıra dışı dostluğunu anlatıyor. Annesi rehabilitasyon merkezine yatırılmış ve babası da iş gezisinde olan Maik yaz tatilini tek başına geçirecektir. Ancak Tschick kapısında çalıntı bir arabayla belirince plansız programsız bir yolculuğa çıkarlar. Maik için hem kendini hem de hayatı keşfedeceği bir macera olacaktır bu.


FRAGMANPELE: BİR EFSANENİN DOĞUŞU


IMDb Puanı: 7.3
Orijinal adı: Pelé: Birth of a Legend
Tür: Dram, Biyografi, Spor
Yönetmen: Michael Zimbalist, Jeff Zimbalist
Oyuncular: Vincent D'Onofrio, Kevin De Paula, Leonardo Lima Carvalho
Ülke: ABD


KONU
Jeff ve Michael Zimbalist'in yönetmen koltuğunda oturduğu Pelé: Bir Efsanenin Doğuşu, futbol tarihinin en yetenekli oyuncularından biri olan Pelé'nin bir yıldız olma yolundaki hikâyesini anlatıyor.FRAGMANDEEPWATER HORIZON: BÜYÜK FELAKET


IMDb Puanı: 7.3
Orijinal adı: Deepwater Horizon
Tür: Dram, Gerilim
Yönetmen: Peter Berg
Oyuncular: Mark Wahlberg, Dylan O'Brien, Douglas M. Griffin
Ülke: ABD


KONU
Lousiana sahilinin açıklarında olan sondaj kulesi Deepwater Horizon, bugüne kadar dünyaya en pahalıya patlayan durdurulamaz yangın ve petrol sızıntısına sebep olan petrol sondajıdır. 87 gün boyunca günde 50.000 varilden fazla petrol Meksika Körfezine sızar. İnsan tarihinin gördüğü en büyük okyanus kazası ve petrol sızıntısıdır. Kazanın neden olduğuna dair birçok soruyu beraberinde getirir. Filmde 2010 Nisan'ında Deepwater Horizon 'da çalışan ve olabilecek en korkutucu şartlara maruz kalan 126 kişilik ekibin hikayesini anlatıyor.TÜM SIRLARIN SAHİBİ KIZIMDb Puanı: 7.3
Orijinal adı: The Girl with All the Gifts
Tür: Korku, Dram, Gerilim
Yönetmen: Colm McCarthy
Oyuncular: Gemma Arterton, Glenn Close, Paddy Considine
Ülke: ABD, İngiltere


KONU
Yakın bir gelecekte: insanlık özgür iradeyi yok eden ve herkesi insan eti yiyen birer "aç" haline getiren bir çeşit virüs nedeniyle yok olma tedidiyle karşı karşıyadır. Sadece bir grup çocuk bu korkunç virüse karşı bağışıklık göstermektedir.
İngiltere'de bir askeri üste bu bir grup eşsiz çocuk Dr. Caldwell'in (Glenn Close) önderliğinde bir dizi zalim tıbbi teste tabi tutulmaktadır. Tüm dünyayı etkisi altına alan herkesi bir zombiye dönüştüren bu virüs salgınından etkilenmiş olmalarına ragmen bu çocuklar hâlâ duygulara ve düşünme yetisine sahiptirler. O nedenle de insan etine karşı büyük bir arzu duymalarına rağmen bu ikinci jenerasyon "açlar" enfeksiyona karşı bir tedavi geliştirilmesinin en büyük umududur.
Bu çocuklar her gün Çavuş Parks'ın gözetiminde okula gitmektedir. Ancak içlerinden birisi - Melanie - diğerlerinden her hâliyle ayrılmaktadır. O özel bir çocuktur. Diğerlerinden daha zekidir, öğrenme isteğiyle doludur, hayal gücü kuvvetlidir ve öğretmeni Bayan Justineau'yu (Gemma Arterton) çok sevmektedir.
Bulundukları üssün saldırıya uğraması üzerine Melanie, Bayan Justineau, Çavuş Parks ve Dr. Caldwell üsten kaçar. Artık harap durumda olan İngiltere'de Melanie bir an önce ne olduğunu keşfetmeli ve insanlığın geleceği için bir karar vermelidir.


FRAGMAN


BİR BABA HİNDUTür: Komedi
Yönetmen: Sermiyan Midyat
Oyuncular: Sermiyan Midyat, Nicole Faria, Şafak Sezer


KONU
Film, aşık olduğu kız Gundhi’nin peşinden Mumbai’ye giden Fadıl’ın hikâyesini anlatılıyor. Filmi yazıp yöneten Sermiyan Midyat aynı zamanda oyuncu kadrosunda da yer alıyor. Midyat´a Hintli oyuncu Nicole Faria, Burak Satıbol, Şafak Sezer gibi oyuncular eşlik ediyor.


FRAGMAN


LANET: UYANIŞTür: Korku, Gerilim
Yönetmen: Kemal Özdemir
Oyuncular: İnanç Akbulut, Tuğba Dikmen, Mervan Tuzcuoğlu


KONU
Üniversite Felsefe Bölümü öğrencilerinden Zeynel'in Metafizik dersine karşı bakış açısının,
diğer öğrencilere nazaran daha ilgili ve uç noktada olması, bazı arkadaşları tarafından alay konusuhaline gelmiştir. Dokuz arkadaşın aralarında yaptıkları iddialaşmalar ve gece mezarlıkta başlayan cesaret gösterileri eğlence olmaktan çıkıp, içinden çıkamayacakları bir kabusun başlangıcı ve hayatta kalma mücadeleleri olacaktır. Fakat bunu başarmak ve hayatta kalmak hiç de kolay olmayacaktır.


FRAGMAN
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir