26 Şubat 2018 20:33

Bu hafta gişede neler oldu?

Box Office Türkiye, gişe rakamlarını açıkladı.

Ülkemizde ilk hafta seyirci sayısı bazında gişe sonuçlarında zirveye yerleşen Hadi Be Oğlum, ikinci hafta sonunda da 171.012 seyirci tarafından izlenerek liderliğini korudu. Film on günde 575 bin seyirciye ulaşmış oldu. Böyle giderse film bir milyon barajını zorlayacak gibi görünüyor.


Dünya genelinde gişede rekorlara imza atan Black Panther ise ülkemizde ikinci hafta sonunda 130.521 seyirci tarafından izlenerek seyirci bazında ikinci sıradaki yerini korudu. Murat Şeker'in yeni filmi Görevimiz Tatil ilk haftasında 125.978 seyirciyle üçüncü sıraya yerleşti. Tavşan Peter dördüncü sıradan listeye giriş yaparken, Cebimdeki Yabancı ise 60.305 seyirciyle beşinci oldu.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir