3 Haziran 2005 15:46

Bu İş Fazla Uzadı

Görevimiz Tehlike olacak mı olmayacak mı?

J.J. Abrams'ın yönetmenliğinde beyazperdeye gelecek olan Görevimiz Tehlike 3 hakkında her gün bir gelişme yaşanıyor. The New York Times'ın bildirdiğine göre yapımcı stüdyo Paramount filmi çekip çekmemekte kararsızmış.Paramount'un başkanı Brad Grey, film için şimdiden milyonlarca dolar harcandığını ve projenin böyle giderse 150 milyon dolara mal olacağını söylemiş. Kısacası dev stüdyo zararın neresinden dönersek kardır diye düşünmeye başlamış.İşin bir diğer yüzünde Tom Cruise'un özel hayatıyla ilgili çıkan dedikodular var. Dünyalar Savaşı'nın promosyonu nedeniyle Der Spiegel'le yaptığı röportajda dini inançlarını saklamayan aktör ortalığı biraz karıştırmış. Çok tartışılan Scientology tarikatına üye olan Cruise yaptığı açıklamalar rahatsızlık yaratmış.Zaten Cruise'un Katie Holmes'la ilişkisinin de, güzel yıldızın Görevimiz Tehlike 3'ün kadrosuna eklenmesiyle, tamamen reklam olduğuna dair iddialar da artmıştı. Tüm bu gelişmeler de Grey'in bu açıklamaları yapmasına neden oldu.Ancak başka bir Hollywood kanunu da Grey'in reklam yapıyor olabileceğini söylüyor. Çünkü Paramount bu filme gereğinden çok harcama yapıyor ve ne demişler? Reklamın iyisi kötüsü olmaz.
Yorumlar
  • pardon yanlışlıkla eller yukarı demişim aşağıya olacak...

  • Tom cruise hakkındaki bu söylentileri duyunca inanmamıştım, ardından tv'de görünce inandım. Tamda kendisine ısınıyorum derken yeniden soğdum ama işini layığıyla yaptığından süphem yok. Nicole kidman böyle bir adamdan ayrıldığına yatıp kalkıp dua etsin. Neyse bunlar olmaması gereken şeyler birazda insanı aptal yerine koymak gibi birşey neyse bu konular beyazperdenin canını fazlasıyla sıkıyor. Görevimiz tehlikeye gelince bu yapılacak devam filmi tamamen sömürü amaçlı bir film olacak, zaten fazla derinliği olmayan bir filmin 3. bölümü insana ne kadar haz verebilir. Umarım bu proje ebediyen çekilmez...

  • bu adam milyon dolarlar kazanip sonra sacma sapan scientology tarikatini besliyor. iyice kafayi üsüttü belli ki... görevimiz tehlikenin ilk filmi güzeldi; diziye yakisan bir hali vardi bi sonraki aksiyon sacmaligina nazaran.

  • bence gereksiz bir proje.çekilmemesi gereken tv de izlenilebilecek sıradan bir aksiyon filmi olacağından eminim.

  • orjinal görevimiz tehlike dizisinden hiçbir iz taşımadığı için bence bunun ismi de değişmeli. çünkü "görevimiz tehlike"de takım çalışması önemlidir ve aksiyona hemen hemen hiç yer yoktur. güzelliği de orada çünkü tamamen zeka ve teknoloji ile (aksiyona yer vermeyen teknoloji) çözülür işler. orjinal diziyi inanılmaz şekilde özlüyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir