25 Eylül 2009 10:12

Bu Kaçıncı Cuma?

Yapımcı-yönetmen Michael Bay, 13. Cuma serisini yeniden çektirmeye hazırlanıyor!

Hollywood'un işine akıl sır ermez. Artık her gün şaşırtıcı bir "yeniden yapım" haberi daha alıyoruz.Yapımcıların son dönemdeki favorisi ise eski korku filmleri. Bugün dahi el üstünde tutulan, DVD satışları inanılmaz rakamlara ulaşan korku filmleri yeniden çekiliyor.İşin ilginç yanı, ortaya çıkan remake'ler genellikle kimseyi tam anlamıyla tatmin etmeyi başaramıyor.Sırada, 13. Cuma serisi var. Michael Bay düşük bütçeli filmler çekmek için kurduğu film şirketini devreye sokuyor. Yeniden yapımın yine Crystal Lake'de geçeceği ve Jason karakterine odaklanacağı söyleniyor.Şu Hollywood'un işine gerçekten akıl sır ermez.
Yorumlar
  • Serinin şu anki tadınıvereceğini bilsem Elm Sokağının bile yeniden çevrilmesini isterdim.Bu yeni çevrim filmde evet hikaye orjinaline sadık olacaktır bir iki detay dışında ama fragmanı izleyenler dikkat etti mi bilemem bu filmde büyük bir devrim gerçekleşiyor.Jason gayet hantal ağır hareket eden bir karakterdir lakin bu filmde Jason serilik kazanmış daha hızlı hareket ediyor!

  • daha iyisi yapılabilecekse sakınca yok ama seriyi baştan çekmek olmadı.

  • Bir de tek film değil ! Seri...

  • yani en azından bir süre ara verin!!!

  • Amerikada diziler rağbet görmeye başlıyınca lost,prison break gibi filimlerde devamı niteliğinde olmaya başladı.Nebileyim üçlemeler falan oluyor ,buda filimlerin ilk tadını bozuyor .

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir