15 Eylül 2011 00:00

Bu kadar benzerlik tesadüf mü?

Ata Demirer ile Yavuz Seçkin'in filmi birbirine çok benziyor.

Ata Demirer’in hazırlıklarına Almanya’da başladığı “Berlin Kaplanı” filminin de Yavuz Seçkin’in 3 yıldır üzerinde çalıştığı, Türkler’in Berlin’de en yoğun yaşadığı bölgelerden biri olan Kreuzberg’ten esinlenerek adını “Borak - Kreuzberg Kaplanı” koyduğu filmiyle benzerliği gündeme geldi.

Filmlerin isimlerinin benzerliğinin yanı sıra iki projenin de Almanya’da geçiyor olması dikkat çekiyor. Filmde Seçkin’in “Das Borak”ı Michael Jackson’ı, Ata Demirer’in kahramanı da Mike Tyson’ı taklit ediyor. Seçkin, Demirer’in filmiyle kendi filmi arasındaki benzerliklere çok şaşırdığını söyledi ve karşı taraftan gelecek açıklamaya göre hareket edeceğini söyledi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir