4 Aralık 2006 12:10

Bu Korsan Adamı Asabi Yapar!

Ünlü korsan filmciye ağır ceza...

Sinema salonlarında filmleri gizlice video kamerasına kaydeden ve görüntüleri satan Johnny Ray Gasca, yedi yıllığına "içeri" girmeye hazırlanıyor. Sanık ilk defa 2002 Eylül ayında Kor filmini kameraya çekerken yakalanmıştı. Gasca, kısa süre sonra MTV'nin gecesinde 8 Mil filmini çekmeye çalışırken yakayı ele verdi. En son, Asabiyim filminin gösteriminde de yetkililer tarafından basılınca, bütün dünya Johnny Ray Gasca'yı konuşmaya başladı!Korsan film dünyasında "Korsan Prens" adıyla anılan Johnny Ray Gasca, bu tür olayların ciddi bir şekilde kayda geçirilen ilk suçlusu kabul ediliyor. Elde ettiği görüntüleri video dükkanlarında veya sokakta satan Johnny Ray Gasca'nın zamanında bu işten haftada 4 bin dolar kazandığı söyleniyor.Bakalım, yedi yıl hapis cezası korsan dünyasını nasıl etkileyecek?
Yorumlar
  • 7 yıl hapismi...öfff beeeeee..yahu amerikayı görün işte...adamlar bir iki video çekti diye...7 yıl hapis veriyor..vayanasını be...çok düşündürücü bi durum...adam 3 kuruş için yatacak ha şimdi 7 yıl..

  • keşke 10 yıl hapis cezası alsaydı.

  • çok ağır cezalar verilirse önüne geçilemiyecek suç yoktur,ama hem bu cezaları verecek hemde hemde uygulayabilecek yetkililer lazım,bizim ülkemizde zor gibi gözüküyor heleki kapkaççıların 15 gün sonra salıverildiği bi memlekette.

  • Bence bu adamın filmi çekilmeliBu konuda çekilecek bir yapıt bence isim yapar

  • Ne kadar içeri atsalarda bi kişi 2 kişi nereye kadar önüne tamamen geçilemez bi problem korsan.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir