13 Ağustos 2004 14:49

Bu Mu Flash?

Gordon'a Ashton Kutcher'lı MTV jenerasyonu

Van Helsing'in yaratıcısı Stephen Sommers'in Flash Gordon'u yeniden beyazperdeye taşıyan isim olacağını müjdelemiştik. Şimdi ise, Flash'ın hayranlarına nasıl hissettirir bilemesek de, bir başka müjde, Sommers Flash'ı Ashton Kutcher'ın canlandırmasını istiyormuş.Her ne kadar Kelebek Etkisi gibi bir filmde başrol oynamış olsa da, Kutcher'ı daha çok Patronun Kızı, Yeni Evli ve Çılgınlar ve Sevgililer gibi romantik komedilerden tanıyoruz. Sommers'e göre oyuncunun bu role uygun olmasının ilk sebebi, fiziğinin ve görüntüsünün uygunluğu dışında, bu güne kadar belli bir filmle anılmamış olması. Yani Ashton Kutcher deyince kimsenin aklına belli bir karakter gelmemesi. MTV'de yayınlanan Punk'd şovuyla da tanıdığımız Kutcher ise rol için oldukça heyecanlı imiş. Yakın arkadaşlarının anlattığına göre böyle bir hayal kahramanı için uygun görülmek genç oyuncuyu çok memnun etmiş. Kutcher gerçekten Flash olacak mı birlikte göreceğiz ama Sommers ciddi bir teklifle giderse reddetme ihtimali olmadığı da ortada. Kim, beyazperde de bile olsa, kahraman olmak istemez ki?
Yorumlar
  • bence fg karakteri için hiçbir rol ile tanınmamış bir oyuncu olan ASHTON KUTCHER ın seçilmesi çok iyi olur.çünkü kendisi "butterfly effect" filminde unutulmaz bir performans sergilemiş önemli olan oynamak değil yaşatmaktır

  • Eğer saçını sarıya boyarlarsa mükemmel bir aday.Kelebek etkiside çok güzel bir filmdi.

  • bu adamı tanımak istiyorsan kelebek etkisi filmini izlemeni öneririm o zaman tanımak isteyebilirsin...

  • Flash Gordon uçan sarışın karizmatik ÇR kahramanı. Bu adamı tanımıyorum ve sanırım tanımak istemiyorum. Yoksa istiyor muyum? Bilmiyorum. Keşke Kavin Bacon daha genç olsaydı. o zaman FG'ı o oynar, bizim de gözlerimiz bayram ederdi.. :)))))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir