30 Mayıs 2016 16:00

Bu oyuncularla çalışmak bir kabus!

Set dedikoduları...

CHRISTIAN BALE
Terminator Salvation çekimlerinde görüntü yönetmenine bağırırken ve onu aşağılarken çekilmiş video görüntüleri basına yansıdığında Bale özür dilemiş ve o dönemde metod oyunculuğu çalıştığı için kendini kaybettiğini söylemişti.


GENE HACKMAN
The Royal Tenenbaums filminde Wes Anderson’a da tüm ekibe de kök söktürdüğü anlatılan Hackman, herkesi öyle rahatsız etmiş ki, o yokken sahnelerinin diğer oyunculara fısıldanması için Bill Murray sete çağrılmış.


MEGAN FOX
Transformers setinde Michael Bay ve ekibini çileden çıkartan, kendini diva olarak gören Megan Fox için Bay, bir taşın bile daha iyi oyunculuk çıkartabileceğini, Fox’un basit ve kaba bir kişi olduğunu web sitesinde cümle aleme duyurmuş.
BRUCE WILLIS
Ünlü oyuncunun da hem setlerdeki ukala tavırları hem de talep ettiği uçuk rakamlar dilden dile dolaşmaktaymış.

RUSSELL CROWE
Crowe’un Gladyatör setinde yapımcı Branko Lustig’i arayarak onu kendi elleriyle öldürmekle tehdit ettiği söyleniyor. Crowe ayrıca filmdeki bazı replikleri doğal bulmadığı için söylemeyi reddetmiş ve saatlerce yalvarma ile ikna olmuş.

MELİS ZARARSIZ

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir