8 Temmuz 2010 00:00

Bu paraya Örümcek Adam olunur mu?

Hollywood şimdi yeni 'Örümcek Adam' filminde kahramanı canlandıracak Andrew Garfield'ın aldığı ücreti konuşuyor.

'Spider-Man/ Örümcek Adam' serisinin dördüncü filminde Peter Parker'ı canlandıracak oyuncunun Andrew Garfield olacağı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı.

Şimdi ise 26 yaşındaki aktörün 'Örümcek Adam' için aldığı ücret konuşuluyor.

Genç aktör ilk film için 500 bin dolar, olası devam filmleri için 1 milyon dolarlık kontrat imzaladı. Garfield'ın aldığı düşük ücret Hollywood için çok düşük bir rakam.

İlk üç filmde Örümcek Adam'ı canlandıran Tobey Maguire serinin son halkası için 15 milyon dolar ve gişeden yüzde 7.5 pay almıştı.

Adı henüz konmamış olan üç boyutlu yeni Örümcek Adam filmi Peter Parker'ın hikayesinin başlangıcını anlatacak. Çekimleri Aralık ayında başlayacak olan film, 2012 Temmuz'unda sinemalarda gösterime girecek.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir