31 Ekim 2011 01:00

Bu popo filmin önüne geçti

Dönem filmi çektim en çok popo konuşuldu.

Deliyürek', 'Kurtlar Vadisi', 'Kuzey Rüzgarı' ve 'Son Osmanlı Yandım Ali' gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Mustafa Şevki Doğan şu sıralar, 'Son Osmanlı Yandım Ali'nin ikincisini çekmeye hazırlanıyor. "Son Osmanlı Yandım Ali' ile güzel bir dönem filmi çektim ama en çok filmde oynayan Anna Babkova'nın gamzeli poposu konuşuldu" diyen Doğan, dizi ve sinema sektörü ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı...

İYİ HAZIRLANAMADIK
Yakında 'Son Osmanlı Yandım Ali 2'yi çekeceğim. Önceki projede çok iyi hazırlanamadık. Filmin tanıtımı çok iyi yapılmadı. Çok güzel sahneler çekmeme rağmen sadece Anna Babkova'ın poposu konuşuldu. Bu da beni çok rahatsız etti.
Bu kez daha iyi hazırlanıp 'Son Osmanlı Yandım Ali 2'yi çekmek istiyorum. Filmde; 'İnsan ne olursa insandır' cümlesiyle bir Türk erkeği ile bir Rum kızının aşkını anlatacağım.
Yönetmen olarak Osman Sınav'ı tek geçerim. İyi yönetmendir ama kötü yapımcıdır. Bizim yönetmenlerimiz çok fazla gereksiz plan çekiyorlar ve 'Nasıl olsa montajda hallederiz' mantığı ile çalışıyorlar.

'ALİ'Yİ DÖVDÜM
Ayrıca çektiği dizinin ya da filmin montajına girmeyen yönetmene yönetmen demem. Maalesef bu da bizde çok var.
Kendi setimde figüranlık da yaptım. 'Son Osmanlı Yandım Ali'nin çekimlerinde sete 'Yandım Ali'yi dövmek için gelen bir oyuncu oynayamayınca, 'Ali'yi ben dövdüm.


Anna Babkova fotoğrafları için tıklayınız..BEN BARIŞTIRIRDIM
'Leyla ile Mecnun' dizisinin setinde yaşanan kavga benim setimde olsaydı, bu olayın buralara kadar taşınmasına asla izin vermezdim. Benim setimde olmuyor mu; oluyor ama taraflarla konuşup birbirlerine küs de olsalar profesyonellik gereği diziye devam ettiriyorum. 'Leyla ile Mecnun' dizisinde oyuncuların işine son verilmesini çok yanlış buluyorum. Ben olsaydım barıştırırdım.

KADİR İNANIR'I ÖLDÜRDÜM
'Kuzey Rüzgarı' dizisini çektiğim dönemde, başrolde oynayan Kadir İnanır ile ufak bir sorun yaşadım. Dizi kadınlara hitap ediyor diye ayrılmak istedi. Ben de 'Öldüreyim seni' dedim. 'Beni öldüremezsin, mektup bırakıp, çıkıp gideyim' dedi. Ben de ona benzeyen birini bulup öldürerek diziden çıkardım.
Bir keresinde setimde bir kadın oyuncum, 'Ben sevişme sahnesinde oynamam' dedi. Ben de o sahneyi, onun yerine yorgan altına yastık koyarak çektim. Ben, "Öpüşmem" diyen oyuncu ile çalışmam!

BU KEZ TANITIM İYİ OLACAK
Mustafa Şevki Doğan; Anna Babkova'nın çıplak görüntüsüyle gündeme gelen 'Son Osmanlı Yandım Ali' için iyi tanıtım yapamadıklarını, dolayısıyla da iyi gişe elde edemediklerini söylüyor: "Filmin ikincisi için çok iyi hazırlanıyoruz. Bu kez tanıtımını da çok iyi yapacağız."

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir