19 Kasım 2013 01:00

Bu şaka adamı kalpten götürür!

Brezilya'da yayın yapan SBT televizyonunda şaka programı sunan Silvio Santos, akılalmaz bir şakaya imza attı.

Brezilya'da bir otobüs durağındaki "Chucky'nin Laneti" adlı korku filminin reklamının bulunduğu panonun içinden çıkan filmin kahramanının durakta bekleyenlere yaşattığı dehşet, ilginç görüntülere sahne oldu.

Brezilya'da yayın yapan SBT televizyonunda şaka programı sunan Silvio Santos, akılalmaz bir şakaya imza attı. Bir duraktaki reklam panosuna, korku filmi Chucky'nin Laneti'nin reklamı yerleştirildi. Küçük bir çocuk, özel hazırlanmış elbise ve makyajla, cinnet getirip katliam yapan, insanların gözlerini oyan, filmin kahramanı Chucky'e dönüştürüldü. Daha sonra küçük çocuk, reklam panosunun içerisine yerleştirildi.


İnsanlar durakta otobüs beklerken, daha önce hazırlanmış efektlerle, ilginin reklam panosuna yönlendirilmesi sağlandı. Işıkların yanıp sönmesiyle birlikte insanlar, dikkatlerini panoya çevirdi. İşte tam bu sırada, panonun içerisine gizlenen Chucky karakterindeki çocuk, camı kırıp dışarı çıktı. Neye uğradığını şaşıran, büyük korku yaşayan kurbanlar, canlarını kurtarmak için koşmaya başladı. Chucky de elinde bıçak kaçan insanların peşine düştü.

Yaşanan bu ilginç anların görüntüleri, video paylaşım sitesi Youtube'de yayınlandı.


Yorumlar
  • hahaha koptum o köpekler nasıl kaçıyor öyle :D :D

  • gel türkiyede yapta o şakayı Chucky'nin cesedini bul durağın yanında :):)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir