28 Ocak 2016 23:50

Bu sene !f İstanbul birleştiriyor!

Bağımsız Filmler Festivali 15. yaşını kutluyor!

15. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali 18-26 Şubat 2016 tarihleri arasında İstanbul'da, 3-6 Mart tarihleri arasında ise Ankara ve İzmir'de gerçekleşecek.

Festivalin basın toplantısı dün gerçekleştirildi. Festivalin açılış filmi pek çok modern klasiğin yazarı olan Charlie Kaufman ile Duke Johnson'ın birlikte çektikleri Anomalisa olacak. Kapanış filmi ise Jean-Marc Vallee'nin son filmi Demolition/Yeniden Baila.

Festivalin“!f İstanbul birleştiriyor!” adlı kampanyasının yüzü de olan reklam filmi de toplantıda izletildi.!f 2016 reklam filmi, başlangıçta birbirine mesafeli duran bir grup insanın bir dış sesin yönlendirmesiyle yakınlaşması ve sonunda birleşmesini konu alıyor.

15. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin biletleri 5-7 Şubat tarihlerinde İstanbul için, 19 - 21 Şubat tarihlerinde de Ankara ve İzmir için Biletix’te yüzde 10 indirimle ön satışa çıkacak.Bu yıl festival biletleri Biletix’ten ve sinema gişelerinden satın alınabilecek. Ayrıntılı bilgi için: www.ifistanbul.com

İşte !f 2016 reklam filmi:


MELİS ZARARSIZ

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir