28 Mart 2016 19:08

Bu ünlüler için üzülmemek zor

Beraber dertleşmek isteyeceğiniz ünlü isimler...

Ünlüler şöhret ve paraya sahip ama bunlar onları belirli hayat deneyimlerini yaşamak durumunda kalmaktan alıkoymuyor. Bu ister medyanın paparazzilerine alışmak zorunda kalmak olsun, ister kötü idare edilmiş ruhsal bir hastalık olsun, ünlü bir yıldız ne kadar yetenek sahibi olursa olsun fark etmez, spot ışıkları altında yaşamak oldukça zor. İşte sarılmak isteyeceğiniz, beraber bir şeyler içmek isteyeceğiniz veya bir yaşam koçu olarak kiralamak isteyebileceğiniz ünlülerin listesi.

Jonah Hill

Bir fotoğrafçıya patlayarak homofobik bir hakaret kullandığı ancak ardından fazlasıyla özür dilediği çıkışının yanı sıra Jonah Hill basın toplantılarında "oyunculuk sanatından" tutkuyla bahseden oyunculardan biri ve samimiyetiyle biliniyor. Bir de kilo mevzusu var. Çok kilo verdiği dönemde herkes ona garip baktı. Ardından verdiği kiloları geri alınca bu sefer herkes "Bu da ne şimdi?" oldu. Yani Jonah Hill ne yapsa yaranamayan, oldukça komik ama kendini çok ciddiye alan tatlı bir adam. Başın dik dursun Jonah.

Jaden Smith

Jaden Smith, biraz farklı giyinen, kötü rap yapan, başarısız oyunculuk icra eden, Twitter hesabı saçmalıklarla dolu bir genç. Bu sayılanların hiçbiri normal bir çocuk için sıradışı şeyler değil, ama kendisi Will Smith ve Jada Pinkett-Smith'in oğlu olduğu için davranışları da eleştirilere açık hale geliyor. Ebeveynlerinin ifade ettikleri,yeni çağ ve Scientology'i andıran farkındalık uygulamaları karışımıgarip anne-babalık tarzları, her iki çocuklarını da geleneksel olmayan hayat çizgisi arayışına teşvik ediyor. Jaden, kendi ayakları üzerinde durduğunda ve sahip olduklarının değerini bilecek yaşa geldiğinde eminiz şöyle düşünecek: "İnanamıyorum, gerçekten kendim hakkında "The Coolest" (En Havalı) diye bir şarkı mı yaptım?"

Amanda Bynes

Komedi dizi ve filmlerinin sevimli oyuncusu nasıl bu hale geldi? Amanda Bynes yardım almak için psikiyatri merkezine yatmadan önce uyuşturucu altında araba kullanmak, arabayla çarpıp kaçma olayları, marijuana satın almak gibi birçok olayla kamuoyunun gözleri önünde bir çöküş yaşadı. Bu sırada kendisi aleyhinde konuşan kişilere garip bir şekilde sataşmak için Twitter'ı kullandı. Ki bu sataşma genelde o kişileri çirkin veya kıskanç olmakla suçlamak şeklinde oldu. İşler gerçekten garip bir hal almıştı. Yeşil peruklar, mahkemeye komedi skecine gider gibi katılmalar... Başta komik gözüküyordu ama durum hızla karanlık ve yıkıcı bir hal aldı. Neyse ki Amanda dahil kimse zarar görmeden bu süreç sonlandı ve Amanda yardım almaya başladı.

Keanu Reeves

Keanu Reeves 2014 yılında John Wick ile uzun süredir beklenen çıkışını gerçekleştirse de öncesinde 1999 yılındaki ilk Matrix filminden sonra köşesine çekilmişti. Bazı kişiler The Day the Earth Stood (Dünyanın Durduğu Gün) veya The Lake House (Göl Evi) filmleri gibi kötü filmler çekmesinin mazareti olmadığını düşünüyor. Ancak insanların muhtemelen bilmedikleri şey; ilk iki Matrix filmi arasında Keanu'nun çocuğunu ve çocuğun annesi olan kız arkaadaşını ayrı olaylar sonucu kaybettiği. Bu adamın bırakın sete gelmesi, kendini yataktan dışarı çıkarabilmesi bile mucize. Bunu aklımızda bulunduralım.

Gary Busey

1978 yılında Gary Busey Oscar Ödülüne aday gösterilmişti. 10 sene sonra ise kalıcı beyin hasarıyla sonuçlanan feci bir motosiklet kazası geçirdi. O zamandan beri egzantrik yan rolleri canlandırmaktan ibaret bir kariyer inşa etti. Maalesef yolu reality şov dünyasına da düştü. Celebrity Apprentice programında birkaç kez boy gösterdi, Celebrity Rehab programında yer aldı ve hatta Celebrity Big Brother programını kazandı bile. En azından Holywood onu parmakla gösterip "Şuna bakın ne kadar da garip bir adam" demek yerine garip biriymiş gibi tol yapmasına izin verdi. Gary de bu oyunu oynamayı biliyor ve her iki pazarda da gördüğü rağbeti yüksek tutmak için acayiplik düzeyini artırıyor. Ama isnan bir yandan da merak ediyor, eğer başına bunlar gelmeseydi nasıl bir kariyeri olurdu?


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir