8 Ekim 2004 00:59

Buffy, Darko'nun Güneyinde

Kelly yeni filmiyle ilgili ipucu vermiyor

26 yaşında çektiği Donnie Darko'yla bağımsız yönetmen olarak yıldızı parlayan Richard Kelly yeni filmi Southland Tales için Buffy olarak tanıdığımız Sarah Michelle Gellar'la anlaştı.Kelly de Gellar da yeni filmle ilgili fazlaca açıklama yapmaktan kaçınıyorlar. Genç yönetmenin Southland Tales'la ilgili yaptığı tek açıklama; ''Filmle ilgili çok fazla şey söyleyemem. Ama komedi, müzikal ve gerilim birarada olacak desem? Emin olun seyirci çok beğenecek ve şimdiden, Darko'da olduğundan iki misli heyecanla bekleneceğine inanıyorum'' oldu.Gellar da Kelly gibi davrandıysa da daha fazla ipucu verdiği söylenebilir; ''Donnie Darko'yu seyretmeyen var mı? Eğer öyleyse çok şey kaçırıyorsunuz, ben seyrettim ve o andan beri Kelly'nin bir dahi olduğuna inanıyorum. Filmi anlatmam çok zor, yani düşünün, biri Donnie Darko'yu seyretmemişse ona asıl nanlatırsınız? Bu da öyle bir şey. Söyleyebileceğim ve emin olduğum tek şey muhteşem bir karakter yaratılacağı. Bir de, genç bir çocuk ve hayali tavşanı var''.Yapılan açıklamalardan anladığımız kadarıyla Kelly, David Lynch'in izinden gitmeye devam edecek gibi görünüyor. Donnie Darko hayranları, Güney Hikayeleri'ni bizim gibi heyecanla bekliyorsanız, tıklamaya devam…
Yorumlar
  • Bence Sarah çok iyi bir oyuncu ve bu film büyük patlama yapıcak!seçilebilicek en iyi oyunculardan olmasına rağmen neden ters bi tepki verildi anlayamadım...GO SaRaH ;))

  • kıskanmayalım lütfen

  • Bu filminde mükemmel olacağını umuyorım.Ama şu kızı değil de başkasını seçseydi...

  • iyi.....

  • Kelly nasıl olur da Gellar'ı seçer aklım almıyor.Tek kelimeyle yazık...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir