13 Mayıs 2003 23:41

Buffy'den MTV Movie Awards!

Bu yılın MTV Movie Awards törenini, Amerikalı komedyen Jack Black'in yanısıra, Vampir Avcısı Buffy olarak ünlenen Sarah Michelle Gellar sunacak.MTV yönetiminden, çılgın bir komedyen ile çekici bir vampir avcısının evliliğinden çok şey bekledikleri yönünde, TV kanalının tarzına uygun, eğlenceli bir açıklama geldi.Müzik kanalının şimdiye kadar ki tüm film ödül törenleri, çılgınca eğlendirici olma konusunda ün yapmış durumda. Şimdiye kadarki sunucular arasında, 2000 yılında basit bir hizmetçi kılığında sahne alan Sex and the City yıldızı Sarah Jessica Parker ve geçen senenin John Travolta - Hugh Jackman ikilisi de bulunuyor.
Yorumlar
  • ödül törenini izlemedim ama bu ikiliyi severim!

  • Güzeldi gerçekten.

  • Walla çok komikti... Örümcekadam, Yüzüklerin Efendisi, Panik Odası gibi çok güzel ve hayran olduğum yapımları ti'ye aldılar ama olsun, yinede komikti:)))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir