13 Mayıs 2003 23:41

Buffy'nin Sonu mu?

Popüler aktris Sarah Michelle Gellar, bizde bugün vizyona giren son filmi Scooby-Doo'nun dünya çapındaki başarısının ardından Vampir Avcısı Buffy'yi terketmeye hazırlanıyor.25 yaşındaki yıldız, kötü güçlere aman vermeyen liseli "Avcı" rolünü, 5 yıldır sürdürüyor. Ama şimdi, Scooby'nin başarısı ardından geleceğini beyazperdede görmeye başladığını söylüyor: "Benim için zirvedeyken başarmak çok önemli. Geleceğimi, 3 sene sonra insanların artık bitsin diyeceği 8 yıllık bir tv dizisinde görmüyorum."Yapımcılar diziyi devam ettirmenin yollarını arıyorlar. Eğer bulamazlarsa, bu sezonun ardından veda etmek zorunda kalacaklar. En akla yatkın çözüm olarak, Buffy'nin "Avcı" görevini Michelle Tranctenberg'in canlandırdığı küçük kızkardeşi Dawn karakterinin üstlenmesiymiş gibi geliyor bize. Bir başka ihtimal de, yapımcıların Sarah Michelle Gellar ile anlaşıp dizide arasıra görünmesini sağlamaları.Buffy'nin yapımcılarından Marti Noxon, "Sarah bizimle devam eder mi bilmiyorum. Onsuz devam etmek çok zor olacak, yine de pes etmeden önce herşeyi deneyeceğiz," dedi.Geçtiğimiz yıllar boyunca Gellar'ın, Buffy çekimlerinin sıkışıklığı dolayısıyla sinemada önemli rolleri kaçırmaktan yakındığını biliyoruz. Ayrıca genç kız, düzenli olarak maruz kaldığı kavga dövüş sahneleri yüzünden bedeninde oluşan yıpranmalardan da şikayetçi.
Yorumlar
  • Daha önceki yorumuma rağmen söylemek zorundayım(son bölümde n'olduunu bilmek istemeyenler okumasın) Buffy trajik bir şekilde kendini dünyayı kurtarmak için feda ediyo...

  • Buffy'nin bitmesi mi? Joss Whedon'u çarmıha gererler, ben de yardım ederim. Olmaz öyle şey! Angel 5 sezondu, bitti;bak N'aptılar?!? Ben, büyük bir Buffy ve Angel aşığı olarak bunun olmaması için dua ediyorum.:((((((((((((((((

  • bence buffy daha bitmedi 8. sezonda var çünkü buffysiz bir hayat çekilemez

  • Baya eski bir haber ama yorum yazmadan geçemeyeceğim. Evet arkadaşlar Buffy bitiyor. Çoğunuz "Yapma yaaaaa! Bilmiyoduk!" falan diyecek, durun bir sözümü bitiriyim!! Şu anda CNBC-E'de 7. sezon yayınlanıyor. Ve bitmesine çok az, birkaç bölüm falan kaldı!! Hiç istemiyorum sona ersin bu heyecanlı ve bazen güzel, bazen üzücü macera (vaaaaaay cümleye baaaak!!). Kendimi Angel var cart curt diye avutuyorum ama Buffy'nin yerini kim tutar ki??

  • Ne yazikki evet buffy bitti son bölümü de harika olmuş keşke bitmeseydi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir