3 Ocak 2012 01:00

Bülent Kayabaş: O filmlerde herkes oynadı

Bülent Kayabaş Levent Kırca'ya o kadar çok kızgın ki..

Böyle Bir Şey Var Mı? programının dünkü konuğu Bülent Kayabaş'tı. Ali Poyrazoğlu ile Levent Kırca arasındaki gerilim kendisine sorulduğunda ise Kayabaş çok sert bir yanıt verdi.


Yeşilçamın Erotik yıldızların hayatları (Foto Analiz)LEVENT KIRCA'YA ÇOK KIZGINIM
Böyle Bir Şey Var Mı? programına konuk olan ünlü oyuncu Bülent Kayabaş, Ali Poyrazoğlu'nu "pornocu" diyerek eleştiren Levent Kırca'ya kızgın olduğunu dile getirdi.


Yeşilçam'ın Erotik Kraliçeleri (Foto Analiz)GÜNDEME GELMEK İÇİN Mİ YAPIYOR ANLAMIYORUM
İki isimin arasındaki gerilimin giderek çirkinleştiğini belirten Kayabaş, "Ali Poyrazoğlu ile 45 yıldır birlikteyiz. Tiyatroyu bakkal dükkanı gibi yönetir. Ali evindeki tabloları sattı, tiyatrosunu bir gün kapatmadı. Ali'ye Levent'e yanıt verme diyorum. Takma diyorum ama takıyor işte. O filmlerde zamanında herkes oynadı. Ne var bunda anlamıyorum. Levent gündeme gelmek için mi bunu yapıyor diyorum ama zannetmiyorum. En iyisi artık hiç konuşmamak" dedi.


Yorumlar
  • bunlar toplumu çok kotu etkiliyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

  • bülent kayabaş ı çok begenirim ama o flimlerde oynamak sizin gibilee yakışmadı ve yaptıgınızın hata oldugunu kabul etmeniz lazım..yeşilçam zor durumdaydı mazereti çok komik..

  • her gün bir film izlicem bu yabancıda olur yerlide

  • sayın kayabaş bakkal dükkanını öyle yönetmek kolay değil sabah 7 akşam 23,00, o bakkal dediğin esnafın hergünü tiyatro siz bakkal işini çekirdek çitlelemeye benzettiniz herhalde

  • seks furyası döneminde oynamayan kötü roldeki adamlar yok hepsi oynamış hatta fatma belgen var şermin dinaz var yanı ikinci aktör konumundakilerin hepsi oynamış bunu seks furyası döneminde onun için bunları gündeme getirmek levent kırcaya yakışmaz bence

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir