13 Mayıs 2003 23:41

Burton'un Balığı Doymak Bilmiyor

Tim Burton'un, sizlere daha önce duyurduğumuz yeni projesi Big Fish (Büyük Balık), Hollywood'un ağır toplarını kadrosuna katmayı sürdürüyor. Danny DeVito, Helena Bonham Carter ve Steve Buscemi de, bir terslik çıkmadığı sürece çılgın yönetmenin ekibindeler.Tim Burton, daha önce de Ewan McGregor, Billy Crudup ve Jessica Lange gibi yıldız oyuncuları kadrosuna katmıştı. Yeni oyuncularla birlikte, Burton'un balık projesi de büyümeye devam ediyor.Daniel Wallace'ın romanından uyarlanan filme düşünülen yeni bir isim de, geçen Cuma vizyona giren Beyaz Zakkum filminden tanıdığımız Allison Lohman'dan başkası değil.Filmin hikayesini ise kısaca şöyle hatırlatabiliriz: Billy Crudup'un canlandırdığı genç adam, yıllar sonra ölüm döşeğindeki babasının evine dönerek, yaşlı adamla mitler ve öyküler çerçevesinde bir ilişki kurar…Bütün Tim Burton fanları tarafından merakla beklenen filmin çekimleri, 2003 Ocak ayında Alabama'da başlıyor.
Yorumlar
  • Tim Burton da tıpkı Coen kardeşler gibi çok tuhaf filmler yapıyor. İkisininde mizah anlayışıda uçuk ve absürd. Mars Attack neydi öyle? Ama iyiki varlar ve bu kadar sıradan filmin içinde hala özgünler. Bu filmde merakı hak ediyor. Oyuncu kadrosuda çok sıkı.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.