27 Kasım 2006 12:50

Bush'a Göre Dünya

Tartışmalı belgeselin ekibi Google'a savaş açtı!

İnternet üzerinde Bush yönetimi üzerine hazırlanmış sayısız belgesele rastlanabiliyor. Profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan The World According to Bush (Le Monde selon Bush) amatör filmlerle aynı kategoriye konulup Google'ın sitesinde ücretsiz olarak izleyicilere sunulunca kıyamet koptu! Yapımcı Jean-Francois Lepetit filmin Fransızca versiyonunun izinsiz bir şekilde sitesinden alınarak Google'a konulduğunu söylüyor. Gelişmeler üzerine filmin Fransızca versiyonu kaldırılmış olmasına rağmen, Variety'nin haberine göre İngilizce versiyonu meraklısı için yerini koruyor.William Karel'in yönettiği The World According to Bush, 11 Eylül ve Irak savaşı arasındaki gerilimli 1000 günün öyküsünü anlatarak Bush yönetimini eleştiren bir belgesel...YouTube ve Google'a yüklenen sayısız film ileride daha çok karın ağrısı yaratacak gibi gözüküyor.
Yorumlar
  • Sanırım basit bir reklam olayı....!

  • ABD için Er Ryan-Karaşahin düştü vs vs iyi film..Bu belgeseller kötü yapım...Ne güzel ya..

  • amerika eleştirilmeyi hak ediyor.

  • Bu tarz filmlerin yapılması artık hiç birşeyi değisdirmiyor.....amerika hükümetini eleştiren bir çok film yapıyor ve bunlar izleniyor sonuç yine amerika bunun üzerinden gelir elde ediyor......bu ne anlamadım...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir