25 Eylül 2009 10:12

Büyük Başarı

Yönetmenliğini Atıl İnaç ve yapımcılığını Avni Özgürel ve Ayfer Özgürel'in gerçekleştirdiği Büyük Oyun, Montreal Film Festivali'ne Dünya Prömiyerini gerçekleştirmek üzere davet edildi.

İlk uzun metrajlı filmi Zincirbozan ile tartışmalar yaratan Atıl İnaç, haziran ayında post prodüksiyonunu tamamladığı ikinci uzun metrajlı filmi Büyük Oyun ile dünyanın en önemli ve prestijli festivallerinden biri olan Montreal Film Festivali'nden davet aldı. Filmin Dünya Prömiyeri bu yıl 33.sü düzenlenecek olan festivalin Dünya Sineması'na Bakış Focus on World bölümünde yapılacak. 27 Ağustos -6 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek festivalin Dünya Sineması'na Bakış bölümü, dünyanın dört bir yanından filmleri bir araya getirerek kültürel çeşitlilik ve ülkeler arası diyalog sağlamayı amaçlıyor.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir