18 Haziran 2004 16:01

Büyük Elma'nın Ötesini de Sevdi

İlk defa New York'un dışında film çekecek olan Woody Allen çok mutlu

Aykırı sinemacı Woody Allen'ın her yaza bir tane olan filmlerini muhakkak bilirsiniz. Aynı planları bu yaz için de geçerli olan yönetmenin temmuzda çekimleri başlayacak olan filminin adı tabi ki bilinmiyor. Dolayısıyla sadece Woody Allen 2004 yaz projesi olarak geçiyor.Kate Winslet, Emily Mortimer ve Jonathan Rhys Meyers'in rol alacağı filmin ilginç olan yanı İngiliz oyuncuları değil ama İngiltere'de çekilecek olması. Londra'da çekilecek film Allen hayranlarını oldukça şaşırttı çünkü obsesif kişiliğiyle tanınan yönetmenin en büyük takıntılarından biri de New York'tu. İlk defa Mannathan dışında çekilmiş bir Allen filmi için biz hazırız ve yönetmenimiz de en az bizim kadar hazır.İngiliz oyuncuları sevdiğini ve bir çok filminde bu oyuncularla çalıştığını belirten Woody Allen bu sefer daha da iyi olacağına inanıyor çünkü kendi tabiriyle ''İlk defa İngilizleri ithal etmiyor'', kendisi adaya misafir oluyor. Her zaman ki gibi senaryosunu da kendi yazmış olduğu filmiyle yakın zamanda sinemalarda izleyeceğimiz Woody Allen'la ilgili tüm gelişmeler Beyazperde.com'da.
Yorumlar
  • ÖZELLİKLE "RADIO DAYS" ADLI FİLMİNİ NE ZAMAN OLSA SEVEREK İZLEMİŞİMDİR.NEWYORK'U MEKAN EDİNEN BU YÖNETMEN BU DEFA LONDRA DA İNGİLTERENİN GÖBEĞİNDE.BAKALIM NELER YAPACAK?CNBC-E SAOLSUN ZATEN BOLBOL WOODY ALLEN FİLMLERİ VERİYOR SAOLSUN...

  • woody allen çeksinde nerde çekerse çeksin

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir