25 Eylül 2009 10:12

Büyük Gözlü Çift

Ünlü ressam çifti anlatan Big Eyes projesinde Thomas Haden Church, Kate Hudson'a eşlik ediyor...

Big Eyes projesi, Margaret Keane ve Walter Keane'in sıradışı özel yaşamını ve sanatını beyazperdeye aktarmaya hazırlanıyor. Büyük ve karanlık gözlü çocuklar çizerek ünlenen ve resim dünyasında oldukça ilgi çeken ikili, Thomas Haden Church ve Kate Hudson tarafından canlandırılacak. Aslında Keane çiftine "ressam çift" demek ne kadar doğru tartışılır. Margaret Keane, ilk eserlerini kocasının adıyla sanat dünyasına sunmuştu, dolayısıyla ressam olarak başta Walter Keane adı ünlendi. Fakat daha sonra çift boşanmaya karar verince, her ikisi de resimlerin gerçek sahibi olduğunu iddia etti. Sanat tarihine geçen bu ilgi çekici ressam evliliği şimdi beyazperdede...
Yorumlar
  • Bu tabloların hepsinin bir anlamı var sanat camiasında önem taşır nitelikte ,değişik ressamlar bunlar akıl erdirilemiyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir