9 Eylül 2008 08:27

Büyük Güreş

Ödüllü The Wrestler filminin Toronto Film Festivali'ndeki afişi dikkat çekiyor....

Amerikan sinemasının son dönemde Avrupa festivallerindeki başarısı araştırma konusu olabilir. Genç ustalar eskiden hayal bile edemeyecekleri ödüllere rahatlıkla ulaşabiliyorlar. Son örneği bildiğiniz gibi Darren Aronofsky'nin merak uyandıran The Wrestler filmi. Eski bir güreşçinin yeniden "ben de varım" demesini anlatan film Toronto Film Festivali'nde gösterildi. Gösterimi duyuran afişler ise bir film afişinden çok, spor karşılaşmasını akla getiriyor. Yakışır.
Yorumlar
  • *darren aronofsky bir rüya için ağıt filmiyle takdirimi kazanmıştı ve bence en iyi filmiydi sanırım bu filmde müthiş bir film ama bir rüya için ağıtı geçebilecek mi bekleyip görücez*

  • afiş bumu :) berbat olmuş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir