15 Ekim 2003 13:01

Büyük İskender Oteli Karıştırdı

Alexander'ın oyuncuları birbirine girdi. Colin Farrell, Angelina Jolie'yi otelden kaçırdı. Biri, içince fena dağıtıyor!

Oliver Stone'un Fas'ta yönettiği tarihi yapım Alexander, ön hazırlık aşamasında haberlerimize konu olmuştu. Colin Farrell, Anthony Hopkins ve Angelina Jolie gibi oyuncularıyla dikkat çeken yapım, ilginç bir haberle daha gündemimize geldi. Alkole düşkünlüğü bilinen Farrell'in ekibin kaldığı oteldeki davranışlarının, filmin ekibini bir hayli rahatsız ettiği söyleniyor.Özellikle başta Jolie olmak üzere, filmin kadınları Farrell'in rahat davranışları karşısında ne yapacağını şaşırmış. Filmde Colin tarafından canlandırılan Büyük İskender'in annesini oynayan Jolie, çareyi otelden kaçmakta buldu. Alexander, ağırlıklı olarak Büyük iskender'in hırsı ve aşk yaşamı üzerinde durmayı amaçlıyor. Eylül'de çekimlerine başlayan yapım, Fas dosyasını kapattıktan sonra Londra'ya geçmeyi planlıyor.
Yorumlar
  • Aslında bu tarz haberler asparagas haberde olabilir filme dikkat cekmek için yapmış olamazlar mı?Ya da gercekten haber doğruysa ben o yönetmenin yerinde olsam disiplinsiz davranışlarından dolayı colin farrelı kovardım.Colin yeni nesil yetenekli oyunculardan bu durumu kendisine hiç yakıştıramadım.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir