8 Mart 2006 12:38

Büyük Kadro İlk Poz

Freeman Kingsley ile kapıştı Willis'le Hartnett arada kaldı

Yanlış yer, yanlış zaman, yanlış numara… Josh Hartnett'in kendisine eşlik edecek muhteşem bir kadroyla Paul McGuigan'ın yeni filmi Lucky Number Slevin'da başrol oynayacağını duyurmuştuk.Nisan başında vizyona girecek olan filmin Sundance Film Festivali'nde prömiyeri yapılmış olmasına rağmen biz kadroyu bir arada görememiştik. Nihayet film afişe oldu ve ustalar yan yana poz verdiler.Hartnett'in baş karakter Slevin'ı canlandıracağı film komedi-gerilimde mafya içindeki yanlış anlaşılmalar sonucu yaşananları izleyeceğiz. Morgan Freeman ve Ben Kingsley'nin rakip mafya babalarını canlandırdığı hikayede babalardan biri Slevin'a diğerinin oğlunu öldürmesini emredecek. İşin içinden çıkabilmek için kendi ölümünü tezgahlamaya karar veren Slevin'ın peşine bir dedektif düşerken, meşhur olabilmeye çalışan başarısız tetikçi Goodkat de(Bruce Willis) işe karışacak. Merakla bekliyoruz.
Yorumlar
  • kesinlikle abartılacak kadar güzel bir film arkadaşlar mutlaka izleyin derim..

  • mükemmel birrr filmmm arkadaşlar filmi izledim dehşet mükemmel zaten ilk başta karakterler beni hemen bu filmi almaya yönlendirdi .bir intikam filmi ailesini katleden kişilerden öc almak için bekleyen ve zamanında iyi bir planla intikamını alan bir kişiyi canlandıran josh hartnet mükemmel bir performans sergiliyor .:-))izleyin derim ben

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir