9 Ağustos 2006 12:32

Büyük Karşılaşma

Son Osmanlı yola çıktı...

Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere, yapımcılığını Özen Film'in, yönetmenliğini de Mustafa Şevki Doğan'ın yapacağı Son Osmanlı-Yandım Ali filminde buluşuyor. Suat Yalaz'ın eserinden uyarlanan senaryo, Mehmet Soyarslan, Baykut Badem ve Suat Yalaz tarafından yazıldı. Filmde Mustafa Kemal Atatürk'ü hangi oyuncunun canlandıracağı ise sürpriz, daha sonra açıklanacak...Çekimleri 1 Ağustos'ta başlayan film, 13 Kasım 1918 tarihinde, İstanbul işgal altında iken, Atatürk'ün Haydarpaşa Garı' nda trenden genç bir Paşa olarak inişiyle başlıyor ve Yandım Ali ile karşılaşmasının ardından yaşananları anlatıyor.Tek hayali biraz para kazanıp sevgilisini kaçırmak ve Viyana' ya gitmek olan Yandım Ali, kalıp vatanın kurtulmasına yardım etmeye karar veriyor.
Yorumlar
  • bu filmler televizyon için yapılsaya!

  • Cansu Dere için yapılan eleştirilerde herkez haklı olabilir ama bence o kadar da kötü bir seçim değil..Ona alternatif olarak bir çok isim söylenebilir ama Cansu Dere'nin diğer meslektaşları gibi beceriksiz olduğunu düşünmüyorum, bence başarılı olacaktır.Tabiki bu işte profesyonel biri seçilmiş olsa daha iyi olurdu , mesela Özgü Namal gibi ama artık beli birşey var oda Cansu Dere'nin bu önemli projede yer alacağı.Kaldıki Cansu Dere bu konuda yetenekli bi isim.

  • kalitenin üst seviyelerde olduğu ki bu teknik anlamda inşallah aynı şeyi Cansu Dere'dede görürüz.Kenanİmirzalioğlu artık manken kimliğini unutturmuş iyi bir oyuncu yolunda ilerleyen bir aktör ki bu filmdede bunu göreceğimizden eminim.

  • azim iLe başarıLacak...beLki bu binLerce deneme sonucu oLacak ama bir bayan mankenimiz oyuncu oLacak.bunun için bütün Türk sinema sektörü seferber oLacak...

  • Ya nolur artık önemli fimlerde dikkat çekmek için manken fln oynatmasınlar bulamamışlar mı oyuncu. Kıtlık mı war ülkede. Gerçi artık herkes kendine oyuncu dio orası ayrı.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir