25 Eylül 2009 10:12

Büyük Şeytan Üçgeni-Triade

Mustafa Şahin'in yönetiminde, Marc Dacascos, Bulut Aras, Sema Öztürk ile Yüksel Arıcı...

Çetin Yapım, Mustafa Şahin'in yönetmenliğini üstlendiği Büyük Şeytan Üçgeni-Triade ile Türkiye'nin ilk "ciddi" aksiyon sinema filmine imza atıyor.Senaryosunu; Kurtlar Vadisi, Ekmek Teknesi gibi dizilerin senaryolarına da imza atan, Mehmet Akif Turgut'un yazdığı filmin önemli bir özelliği Hollywood'ın ünlü yıldızları ile Türk sinemasının ünlü yıldızlarını buluşturması ve başrol oyuncusu Mark Dacascos'un bir Türk ajanını canlandırması.Dünya Sinemasının ünlü aksiyon yıldızları; Mark Dacascos, Don The Dragon Wilson, Eric Roberts, Bolo Yeung, Emanuel Bettencourt ve Azerbeycanlı ünlü aktris Vefa Zeynelova bu filmde Bulut Aras, Yüksel Arıcı, Şahin Çelik, Sema Öztürk ve Tuğba Özay'la birlikte kamera karşısına geçecekler.Film, 'Yeni Dünya Düzeni', 'Büyük Ortadoğu Projesi', 'Küresel Sermaye', 'Uluslararası Terörizm' gibi bilinen konuların bilmediğimiz arka planlarını ortaya koymayı amaçlıyor.
Yorumlar
  • ne yani kandırıldık mı çıkmıyacak mı. yok eğer olmayacaktıysa neden arşive verdiniz. yönetici bu filmhakkında bilgi versin...

  • Galiba gerçekten tarih oldu. Artık ses seda çıktığı yok. Haberi olan var mı?

  • Galiba bu film tarih oldu..

  • şimdi benim anlamadığım 2 şey var eğer bunlar hakkında bilgi sahibi olan varsa lütfen bana özel msj atsın.öncelikle filmin tanıtımı ilk yapıdığında hatırlarsanız mark dacascos yoktu onun rolünde Emin Boztepe vardı hatta filmin kendi resmi sitesinde de hala Emin Boztepe nin oynadığı sahnelerden oluşan bir fragman var. şimdi benim anlamadığım Emin Boztepe kadrodan çıkarıldı da yerine mark dacascos mu alındı?Emin Boztepe neden kadrodan çıkarıldı?yoksa bizim Türkiyenin ilk oksiyon filmi olarak gördüğümüz triade projesi rafa mı kaldırıldı?

  • sinemamızı geliştirecek bir çalışmaya benziyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir