27 Ocak 2006 15:15

Büyük Umutlar

McGuigan da gümüş ekrana sarıldı

Hollywood bu aralar umudunu gümüş ekrana bağladı. TV'den beyazperdeye sıçrayan Miami Vice'ın çekimleri bitmek üzereyken Magnum P.I.'ın haberini aldık. Hollywood'un hatırı sayılır yapımcılarından Weinstein Kardeşler de su akarken küpü doldurmaya niyetli olanlardan.Variety'nin haberine göre Weinsteinların beyazperdeye taşıyacakları The Equalizer'ın yönetmenliğini Asit Evi'nden tanıdığımız Paul McGuigan üstlendi.1985-89'da CBS'te yayınlanmış olan dizinin başrolünde eski gizli servis ajanı yeni özel dedektif rolünde Edward Woodward'ı izlemiştik. Mannathan'da bir apartman dairesinde kurduğu ofisi aracılığıyla suçla savaşmaya devam eden ajanı filmde kimin canlandıracağı henüz belli değil.
Yorumlar
  • aaa ben bu diziyi hatırlıyorum. Çok güzeldi. Star TV'nin ilk zamanlarında "Adalet Savaşçısı" diye veriyorlardı. Edward Woodward amcam yaşlıydı fakat ama her türlü silahı kullanıyor , yarı yaşındaki delikanlıları yere seriyor , hiçbir ipucunun peşini bırakmayarak inanılmaz soruşturmalar yönetiyordu. Karizması vardı baya. Eski hükümet ajanı olduğundan gizli servis kaynaklarını da kullanırdı kimi zaman.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir