21 Ekim 2004 10:25

Buz Çağı'ndan Robot Çağı'na

Amerika'da geçen hafta ve bu hafta büyük gişe başarısı elde eden Fox Animation ve Blue Sky Studios'nın çizgi filmi Ice Age-Buz Çağı'nın yapımcılarıRobots adlı yeni bir animasyona başladılar.Henüz karakterlerin tasarımı aşamasında olan proje, Lowel Ganz ve Babaloo Mendel tarafından senaryolaştırılıp, Ice Age'in yönetmeni Chris Wedge tarafından yönetilecek.Tümüyle Robotların yaşadığı bir evrende, sevgi, dostluk temalarını işleyecek olan filmin yapım aşamasının 170 hafta sürmesi bekleniyor.Öte yandan Fox Animations yetkilileri Ice Age'in devam filminin de yolda olduğunu bildirdiler.
Yorumlar
  • Eğer Bu filmi Dikkatlice izleyen varsa ki şüphesiz... Devam filminin nereden başlayacağını kestirenler vardır . (Kıtaların ayrılması)Seni bekliyoruz ne olur gell :)

  • Ice age'in devamının çekilmesi harika! İnşallah o da çok güzel olur. Bu adamlar da ne film yapsalar güvenirim, yeni bir animasyon filmine başlamaları da çok iyi!

  • gerçekten çok güzel, komik, eğlenceli... hoşça vakit geçirmek için mükemmel bir seçim...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir