3 Mart 2006 11:07

Buz Gibi!

Meltdown'dan afişle beraber ilk görüntü

2002'nin sevilen animasyonlarından Buz Devri'nin ikinci filmle yolda olduğunu uzun zaman önce duyurmuştuk. Ice Age 2: Meltdown'ın afişi ile beraber filmden ilk görüntü de geldi.Dönemin koşullarına aldırmayarak maceradan maceraya koşan dostlarımızın geri döneceği filmin yönetmen koltuğunda bu sefer Chris Wedge yerine Carlos Saldanha'yı görüyoruz.Saldanha Oscarlı Wedge'in yakaladığı başarıya ulaşabilecek mi merak ediyoruz ancak yukarıda gördüğünüz afiş oldukça umut vaat ediyor.
Yorumlar
  • İlk film düşünülünce bu film fiyasko..

  • ilk filmi izlediğim de bu kadar komik bir film izlemediğimi düşündüm Sid karakteri ve dodolar mükemmeldi aklıma geldikce hala gülüyorum ne zaman canım sıkılsa izleyip rahatlıyorum İkinci film umarım ilki kadar güzeldir .

  • büyük bir sabırsızlıkla ikinci filmi bekliyorum eminim birinci kadar güzel olucak.özellikle o sevimli sincap fare karışımı olan yaratık züperrrrr.....

  • ilk film müthişti herhalde30 40 defa izlemişimdir ama filmin müthişliginde seslendirmenin payı büyüktü keşke bugün girsede izlesek

  • Açıkcası filmi daha neden gösterime sıokmak için beklettiklerini anlıyabilmiş değilim çok fazla naz aşık usandırır !

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir