18 Temmuz 2007 12:17

Buzul Soğuğunda...

Emmerich Belle ile ısıtacak

Yarından Sonra'nın ardından Roland Emmerich'in günümüzden çok gerilere, 12.000 yıl öncesine gideceğini ve 10.000 B.C.'ye imza atacağını duyurmuştuk. Variety'nin bildirdiğine göre usta yönetmen başrol seçimini tamamladı.Buzulların soğuğunda beyazperdeyi ısıtmaya kararlı olan ikili Camilla Belle ve Steven Strait.Primitif bir kabilenin hayatta kalma mücadelesiyle beraber ilginç bir aşk hikayesi de barındıran 10.000 B.C.'de 19 yaşındaki bir gencin maceralarını izleyeceğiz.Göç eden mamutları avlayarak hayatta kalmaya çalışan kabilenin 19 yaşındaki genç avcılarından biri güzel prenseslerine aşıktır. Ancak avcılar esir edilir ve prenses de kaçırılır. Beyazperdenin iki genç oyuncusunu yıldızlaştırmaya niyetli olan Emmerich'in, hikayenin devamını nasıl getireceğini şimdiden merak ediyoruz.
Yorumlar
  • konu güzeldi ama filmi anlamadım pramitler nası inşa ediliyo yada gemi o zaman varmıydı filmin anlatıldığı döneme uymuyo yalnız diğer anlatılanlar güzel

  • Dünyanın en iyi yönetmeni yaşasın Emmerich ancak konu bana biraz tuhaf geldi vede neden Dennis Quidd yok nedeeen!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir