3 Şubat 2005 15:13

Buzulların Yeni Sesleri

Yeni Buz Devri'nde kimler var?

Fox'un çok sevilen çizgi filmi Buz Devri yeni macerasıyla önümüzdeki yıl sinemalarda olmaya hazırlanıyor. Tanıtım çalışmalarına şimdiden başlayan Fox, Ice Age 2: The Meltdown'u seslendirecekler isimleri belirlemeye başladı.Buz Devri'nin ilk iddialı sesi yakın zamanda New York Taxi'de seyrettiğimiz Queen Latifah. Latifah filmde dişi bir mamutu seslendirecek. The Sopranos dizisinden tanıdığımız Drea De Matteo ise Sid'in peşinde olduğu yeni aşkını. Ve son olarak ilk bölümde kaldığı yerden yoluna devam edecek olan Ray Romano da doğal olarak Mamut Manfred'i. Buz Devri 2 önümüzdeki yıl sinemalarda olacak ve eş zamanlı olarak bilgisayar oyunu da piyasaya çıkacak. Çizgi filmin yeni hikayesi ise Lowell Ganz - Babaloo Mandel ikilisinin kaleminden çıkacak.
Yorumlar
  • Seslendirmeler tek kelime ile harikaydı...

  • Bir gün jim carreynin bi filmi tvde çıktı.Ses cırtlak.yekta kopanın sesi yok.İşte o zaman anladım yekta kopanın ne kadar değerli bir sanatçı olduğunu.Ayrıca side bayılıyorum.

  • sid in seslendirmesini yapan Ziya Kürküt değil, efsanevi Yekta Kopan'dır. Bu muhteşem insan, Muhteşem İkili (Perfect Strangers) de Balki'yi, geleceğe Dönüş Serisinde Marty'yi, Kanal 6'nın ilk dönemlerinden Karakanat Ördek'i (Darkwing duck) seslendiren, doğaçlama espirileri ile ve muhteşem ses tonu ile insanı gülme krizine sokan, Ama "haşarı çocuk" ses tonuna rağmen en az 2-3 kütüphane kitap okumuş olduğu izlenimi veren entellektüel konuşmaları ile insanı daha da kendine hayran bırakan, Tanrı'nın Türk dublaj dünyasına armağanı bir kişiliktir.

  • İlk film ailece kahkalarla izlediğimiz tek filmdi. bööle muhteşem başka bi çizgi film yok ya... özellikle de sid karakterine hastayım. sabırsızlıkla bekliommm....

  • Buz devri filminde sid karakterini Yekta Kopan seslendiriyor.Yani Jım Carey'ı seslendiren kişi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir