21 Temmuz 2003 16:55

Cadıların Ağzına Layık

Suspended Animation isimli gerilim filmi yola çıkmaya hazır.

Ünlü filmi California Dreaming ve televizyon dizisi Hill Street Blues ile hatırladığımız yönetmen John Hancock, Suspended Animation adlı yeni bir korku filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yapım, iki yamyam kız kardeşin öyküsünü anlatan bir gerilim filmi.Film kar aracıyla Kuzey Michigan'ın karlı ormanlarında arkadaşlarıyla seyahate çıkan Hollywood animatörü Thomas Kempton'ın (Alex McArthur) gruptan ayrılıp yolunu kaybetmesinin ardından iki yamyam kızkardeş tarafından rehin alınmasıyla başlayan tipik bir psikolojik gerilim öyküsünü 1.9 milyon dolarlık mütevazi bir bütçeyle görselleştiriyor. Suspended Animation'ın gösterim haklarını satın alan bağımsız dağıtım şirketi First Run Features filmin dağıtımına bu yılın Cadılar Bayramı'nda (31 Ekim 2003) başlamayı planlıyor.
Yorumlar
  • miles a kesinlikle katılıyorum :) feci bi furya war ama bu beni çok mutlu ediyo :) bi sürü korku filmi ne güzel işte :))

  • yaaww bu yamyam furyası da birden ortaya çıktı. bu senenin yamyamlarla ilgili ayrı bir özelliği mi var anlayamdım. önce sene başında "Texas Chainsaw Massacre" nin tekrar çevrileceğini ve sonradan Kasım ayında vizyona gireceğini öğrendik. Tabii buna rakip olarak diğer studyolardan "Wrong Turn" diye bir cihaz çıktı ortaya ve hızlı davranıp "Chainsaw" dan önce vizyona girdi. Şimdi de bu. nooluyoruz anlamadım ama seyredeceğim kesin::))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir