27 Mart 2006 15:09

Cadı'nın Ustası Dönüyor

Myrick'ten on yıla bir korku

1999'da Blair Cadısı için kamera arkasına geçtiğinden beri Dan Myrick'in başka yeteneklerine tanık olamamıştık. Variety'nn haberine göre genç yönetmen Solstice ile dönecek. Myrick'in yine kendi senaryosundan uyarlayacağı film korku gerilim türünde ve ikiz kardeşinin intiharının ardından arkadaşlarıyla bir göle tatile giden genç kadının yaşadıkları anlatılacak.Myrick yeni filminde başrolü Elisabeth Harnois'e verdi. Yakında Chaos Theory ile sinemalarda olacak olan Harnois'e Shawn Ashmore ve Tyler Hoechlin eşlik edecek.
Yorumlar
  • Aslında film hakkında yapılan iyiydi yada kötüydü tartışmalarına bi anlam veremiyorum çünkü film ne iyi nede kötüydü sadece farklıydı yönetmene yine aynı şekilde düşünüyorum bence iyi bir isim yapamamış sıradan bir yönetmen

  • Miles, çok ayıp etmişsin, ve eminim bunun farkındasın. Bir filmi beğenmemek başka şey, o filmi beğenenlere hakaret etmek başka şey. Ama gençliğine veriyorum bu ayarsızlığını, çünkü yetişkin bir insandan beklenecek bişey değil.Benim izlediğim en iyi gerilim filmiydi "Blair Witch Project". Çünkü filme benzemiyordu, sanki gerçekten olan şeyleri izliyormuş gibi hissettiriyordu insana. Ayrıca zamane gerilimlerinde olduğu gibi ordan burdan "öcüler" fırlayıp da beni güldürmüyordu :) Bence iyi gerilim filmi ucuz olandır. Çünkü ne kadar teknolojik şey katarsanız içine, inandırıcılığı ve dolayısıyla etkileyiciliği bi o kadar azalıyor.

  • evet kesinlikle "blair cadısı" izlenebilecek en iyi korku filmlerinden biridir helede bu zamanda, artık korku filmi çekmek bu kadar imkansızlaşmışken değil iyi birşey yapmak sadece farklı birşey yapmak bile kolay bulunur şey değil ama blair cadısı anlamamış veya film izleme tarzında sorun olanların biraz az korkacağı bir film tabi o yüzden genelde beğenilmiyor.ve bir parantez blair cadısının getirdiği sorumluluğu kaldırabilmek kolay değil bu yüzden yeni filmden çok şey beklemek hayal kırıklığı yaratabilir.

  • Blair Cadısı hayatımda seyrettiğim en kötü filimler arasında kesin ilk 3 te, buna türk filimleride dahil. Filim tamamıyla iğrençti. Bu yüzden bu filimdende bi beklentim yokkkk.

  • yaa bırakın allah aşkına.. yaydığı yaygaralarla milleti inandırarak, dandik el kamerası ile çektiği film ile az akıllı insanları korkutan bi adamdan ne yönetmenlik şahseri bekliyosunuz. adam kimsenin denemediği ilginç bir deneme yapmış ve başarmış, ticari anlamda helal olsun. ama bu, arkadaşımızın korku türünde iyi bir yönetmen olduğu anlamına gelmez.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir