27 Mart 2007 12:22

Cafe Lynch!

David Lynch'in kahvesinden denediniz mi?

Sabahları uyanmakta güçlük mü çekiyorsunuz? Gözünüzü açtıktan, kahvaltınızı ettikten ve hatta evden çıktıktan sonra da uyumaya devam mı ediyorsunuz? Öyleyse, sabahları sıkı bir kahve içmeniz gerekiyor. David Lynch imzalı ürünlerden denemek ister misiniz? Usta sinemacı David Lynch'in stüdyolardan uzak durmanın sonucunda ek iş yaptığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Fakat yönetmeni Dallas'ta kendi imzasını taşıyan kahveyi satarken görenler de aynı şeyi düşünmüş.Kahve gerçek, hatta $15.99 gibi ciddi bir fiyatı var. Fakat kahvenin geliri Amerikan Film Enstitüsü'ne gidiyor!Projeye destek vermek, koyu bir kahve içmek veya Lynch imzalı bir kahveye sahip olmak için tıklayın!
Yorumlar
  • türk kahvesine devam arkadaşlar :)

  • zaten Lynch!! kahvesini içmeden ,fiyatını görünce uyanıverdim :)

  • Lynch sigaralarını da bekliyoruz :P

  • Gerçekten bu kahve baya pahalıymış:) Uyanmakta güçlük çekenler bir Lynch filmi taksın izlesin, bence daha kuvvetli gelir.

  • Bence de çok bi pahalı olmuş bu kahveler yaa:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir