13 Mayıs 2003 23:41

Cage Ölümden Dönüyor!

Sevilen oyuncu Nicolas Cage , Back Up isimli bilim kurgu - gerilim ile geri dönüyor. Bu yeni projenin Yüz Yüze ile Memento'nun bir karışımı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Cage, filmde kendi katilini bulmak için ölümden dönen bir polisi canlandıracak.Tom Vaughan'ın bir öyküsünden esinlenen film, insanların ölümden kısa bir süre sonra hayata dönebildikleri yakın gelecekte geçiyor. Bunu yapabilmek için insan hafızası belirli aralıklarla bilgisayara "yedekleniyor" ve ölümden döndükten sonra tekrar "yükleniyor". Cage, filmde öldükten 90 gün sonra, bir sorun nedeniyle belleğinin bir kısmı kayıp olarak hayata dönüyor. Ölümünü ve karısının ayrıldığını öğrendikten sonra katilinin peşine düşüyor. İşte bu noktada onu zorlu bir savaş bekliyor çünkü hayatının son günlerinde neler olduğunu hatırlamadığı için araştırıp bulmak zorunda.Deauville Film Festivali'nde açılışı yapılan Sonny ile yönetmenliğe de adım atmış bulunan Nicolas Cage'in bu yeni filminin yapımcısı ise Castle Rock Films olacak.
Yorumlar
  • memento ile face off'u karıştırırlarsa ortaya başyapıt çıkar çünkü bakıyorum face off ile memento'nun puanları 8 den yukarı merakla bekliyoruz.

  • YAKIŞIRRRRRRRR...!!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir