18 Mayıs 2003 22:34

Cage Tarzı Serüvenler

Dead To Rights adını taşıyan aksiyon bilgisayar oyunu beyazperdeye uyarlanıyor. Projenin ardındaki isim ise, önümüzdeki dönem birbirinden ilginç serüven filmleriyle karşımıza çıkmaya hazırlanan Nicolas Cage. Warner Bros. ile birlikte projeye girişen Cage, başrolü de kimseye kaptırmıyor. Filmin oyundan emanet alacağı öykü, gözden düşen bir polisin (Jack Slate) babasını öldüren suçluları arayıp cezalandırmasını anlatıyor. Kevin Brodbin senaryoyu yazmak üzere seçilen senarist oldu. Nicolas Cage'in katkıda bulunacağı bir diğer proje ise, haberlerini sık sık aktardığımız çizgi roman uyarlaması Ghost Rider. Kısaca; aksiyon sineması ve çizgi roman delisi olan Cage, bildiği yoldan ilerlemeye devam ediyor.
Yorumlar
  • nick'den başka bişi beklenmez zaten... olsun o herşeyi yapar.

  • allah allah ben hiç bu isimli bi oyun hatırlamıorum ya?başka bi adı varmıydı bu oyunun?

  • Matrix ile sinemada tanıştığımız Bullet Time olayı, bu oyunda bolca kullanılan bir efektti... Bakalım filme de taşıyacaklar mı bunu...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir