13 Mayıs 2003 23:41

Cage ve Presley'e Neler Oldu?

Nicolas Cage ve Lisa Marie Presley'in Hawaii'deki romantik düğünlerinin ardından dört ay geçmeden boşanıyor olmaları herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Boşanma istemiyle resmen mahkemeye başvuran Cage'in dilekçesinde "uzlaştırılamaz farklılıklar" cümlesi aslında her şeyi açıklıyor.Cage ve Presley, tanışmalarından bir buçuk yıl sonra, 10 Ağustos'ta çok gizli bir şekilde Hawaii'de evlenmişlerdi.Kararı hakkında yorum yapmaktan kaçınan Cage'in "Evlilik hakkında konuşmadım; boşanma hakkında da konuşmayacağım" sözleri dikkate değer.Lisa Marie Presley'in Bu şekilde bittiği için üzgünüm ama hiç evlenmemiz gerekiyormuş. Büyük bir hata yaptık" dediğini de not düşelim.Efsanevi yıldız Elvis Presley'in kızı olan 34 yaşındaki Lisa Marie böylece 3. evliliğini de nihayetlendirmiş oluyor. Presley bundan önce Michael Jackson'la hayatını birleştirmiş ve iki yıl evli kalmayı başarmıştı. Lisa'nın müzisyen Danny Keogh'la olan diğer izdivacından ise iki çocuğu var.38 yaşındaki Nicolas Cage'e gelince, cazibeli Patricia Arquette'le olan altı yıllık evliliğini geçtiğimiz Mayıs ayında sona erdirmiş ve hemen ardından top model Kristina Fulton'a bir erkek evlat vermişti.Cage ile Presley'in fırtınalı ilişkisi Amerikan bulvar basınının yer vermeyi en çok sevdiği konulardan biri oldu her daim. Özellikle geçtiğimiz bir kaç hafta çiftin darılıp barışmalarına fazlasıyla yer ayırdılar.Nicolas Cage'i çok yakında ilk yönetmenlik denemesi Sonny ile tekrar manşetlerde göreceğimiz aşikar. Spike Jonze'nin Adaptation'ı, Ridley Scott'ın Matchstick Men'i ve bir türlü ayrılamadığı John Woo'nun Land of Destiny'si, karizmatik aktörün ajandasındaki diğer projeler.
Yorumlar
 • tom cruise gibi bu da yola geldi!!!

 • inşallah boşanırlar. şımarık lisa marie presley nicolas cage gibi birine kesinlikle yakışmıyordu...tebrikler nic!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

 • Keri Russell bu sefer öğretmen oldu Keri Russell bu sefer öğretmen oldu

  Keri Russell, çekimleri devam eden Antlers filminde genç bir öğretmen olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

 • Cansu Tosun Helen Mirren ile aynı filmde rol aldı Cansu Tosun Helen Mirren ile aynı filmde rol aldı

  Cansu Tosun, dünyaca ünlü Fransız yönetmen Luc Besson’un 30 milyon dolarlık ‘Anna’ adlı filminde bir casusu oynadı.

 • En çok nefret edilen 10 film En çok nefret edilen 10 film

  Genelde en sevilen, beğenilen, en yüksek puanı alanı veya eleştirmenlerin favori filmleri sıralanır ama bu seferki çok farklı. Bunlar öyle filmler ki hem IMDb puanları yerlerde hem izleyicilerden kötü yorumlar almış hem de eleştirmenler tarafından yerden yere vurulmuş durumda. Bir yerlerde denk gelirseniz aklınızda bulunsun. İşte en nefret edilen 10 film...

 • Zara McDermott televizyonu sevdi Zara McDermott televizyonu sevdi

  Aşk Adası adlı televizyon programıyla yıldızı parlayan Zara McDermott, çalıştığı devlet memurluğundan istifa ettiğini duyurdu.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir