25 Eylül 2009 10:12

Çalışkan Zombie

Yeni Halloween ile sinemalara dönen Rob Zombie'den yeni projeler geliyor!

Korku sineması düşkünü Rob Zombie belki de korku sinemasının en tehlikeli projelerinden birine imza attı. Gerçek bir korku klasiğini, neredeyse kusursuz kabul edilen çığır açıcı Halloween filmini yeniden çekti. Halloween dünyada vizyona girmediği için ortaya nasıl bir remake çıktığı henüz belli değil. Fakat Zombie şimdiden Dimension Films ile iki filmlik anlaşma yaptı. Detayları belli olmasa da filmlerin korku türünde olmayabileceği söyleniyor. Zombi sinemacının The Haunted World of El Superbeasto adını taşıyan ilgi çekici bir animasyonun da yönetmenliğini üstlendiğini daha önce duyurmuştuk.
Yorumlar
  • Cadılar bayramı ve rob zombie şahane ya.Bu delidende bu beklenir.

  • Cadılar Bayramı'nın yeniden çevrimini Rob Zombie çektiği için içim çok rahat.Eskisini aratan bir film olmayacağına adım gibi eminim.Zombie,fragmandan görüldüğü kadarıyla iyi bir iş çıkarmışa benziyor.Gerçekten öyle mi,değil mi?Bunu hep bilikte görüceğiz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir